More actions
Add two more gas sites from Catch |
Add several viridian sites |
||
| Line 555: | Line 555: | ||
| 1000 | | 1000 | ||
| No | | No | ||
|- | |||
| [[Icy Nebula]] | |||
| Cloud Ring | |||
| Null | |||
| Viridian | |||
| Cytoserocin | |||
| 5 | |||
| 500, 2500 | |||
| 3000 | |||
| Yes | |||
|- | |||
| [[Pale Nebula]] | |||
| Cloud Ring | |||
| Null | |||
| Viridian | |||
| Cytoserocin | |||
| 5 | |||
| 500, 2500 | |||
| 3000 | |||
| No | |||
|- | |||
| [[Polar Bear Nebula]] | |||
| Cloud Ring | |||
| Null | |||
| Viridian | |||
| Cytoserocin | |||
| 1 | |||
| 9000 | |||
| 9000 | |||
| Yes | |||
|} | |} | ||