More actions
Sivaira Chen (talk | contribs) No edit summary |
Sivaira Chen (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 145: | Line 145: | ||
| 23rd Tier Overseer's Effects | | 23rd Tier Overseer's Effects | ||
| 133,837,000 ISK | | 133,837,000 ISK | ||
| Fleet | | Fleet Stronghold | ||
| 100% drop rate | | 100% drop rate | ||
|- | |- | ||
| Pith X-Type module | | Pith X-Type module | ||
| | | | ||
| Fleet | | Fleet Stronghold | ||
| | |||
|- | |||
| {{sh|Rattlesnake}} BPC | |||
| | | | ||
| Fleet Stronghold | |||
| Very rare | |||
|- | |||
|} | |} | ||
{{DED Complexes|Guristas}} | {{DED Complexes|Guristas}} | ||
[[Category:DED Complexes]] | [[Category:DED Complexes]] | ||