More actions
Sivaira Chen (talk | contribs) No edit summary |
|||
| Line 183: | Line 183: | ||
| Corelum C-Type 10MN Afterburner | | Corelum C-Type 10MN Afterburner | ||
| 85.6M ISK | | 85.6M ISK | ||
|- | |||
| rowspan=1 | November 2020 | |||
| Corelum C-Type 50MN Microwarpdrive | |||
| 127.9M ISK | |||
| rowspan=1 | From Overseer Battleship | |||
|- | |||
|rowspan=2 | November 2020 | |||
| No Faction/Deadspace loot | |||
| 8.0M ISK | |||
|- | |||
| Salvage | |||
| 11.1M ISK | |||
|- | |||
|} | |} | ||