More actions
m Added exploration log for august 2021 |
|||
| Line 238: | Line 238: | ||
| Corelum C-Type Explosive Energized Membrane | | Corelum C-Type Explosive Energized Membrane | ||
| 2.2M ISK | | 2.2M ISK | ||
|- | |||
| Corelum C-Type Medium Armor Repairer | |||
| 60M ISK | |||
|} | |} | ||