More actions
Vex Clover (talk | contribs) |
Vex Clover (talk | contribs) |
||
| Line 254: | Line 254: | ||
|[[File:Fullerite-C84-28.png|32px]] Fullerite-C28 | |[[File:Fullerite-C84-28.png|32px]] Fullerite-C28 | ||
|[[File:Mineral zydrine.png|32px]] 25 Zydrine | |[[File:Mineral zydrine.png|32px]] 25 Zydrine | ||
|- | |||
|[[File:C3-FTM.png|32px]] Isotropic Neofullerene Gamma-9 | |||
|[[File:Nitrogen.png|32px]] Nitrogen | |||
|[[File:Fullerite-C72.png|32px]] Fullerite-C72 | |||
|[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] Fullerite-C50 | |||
|[[File:Mineral tritanium.png|32px]] 1k Tritanium | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||