More actions
Vex Clover (talk | contribs) |
Vex Clover (talk | contribs) |
||
| Line 293: | Line 293: | ||
|[[File:Fullerite-C84-28.png|32px]] Fullerite-C84 | |[[File:Fullerite-C84-28.png|32px]] Fullerite-C84 | ||
|[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] Fullerite-C60 | |[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] Fullerite-C60 | ||
|[[File:Mineral tritanium.png|32px]] 10k Tritanium | |||
| Isotropic Deposition Guide | |||
|- | |||
|[[File:C3-FTM.png|32px]] Isotropic Neofullerene Beta-6 | |||
|[[File:Hydrogen.png|32px]] Hydrogen | |||
|[[File:Fullerite-C84-28.png|32px]] Fullerite-C28 | |||
|[[File:Fullerite-C70.png|32px]] Fullerite-C70 | |||
|[[File:Mineral tritanium.png|32px]] 10k Tritanium | |[[File:Mineral tritanium.png|32px]] 10k Tritanium | ||
| Isotropic Deposition Guide | | Isotropic Deposition Guide | ||