More actions
Vex Clover (talk | contribs) |
Vex Clover (talk | contribs) |
||
| Line 304: | Line 304: | ||
|- | |- | ||
|[[File:C3-FTM.png|32px]] Axosomatic Neurolink Enhancer | |[[File:C3-FTM.png|32px]] Axosomatic Neurolink Enhancer | ||
|[[File:Nitrogen.png|32px]] Nitrogen | |[[File:Nitrogen.png|32px]] 5 Nitrogen | ||
|[[File:Fullerite-C72.png|32px]] Amber Mykoserocin | |[[File:Fullerite-C72.png|32px]] 40 Amber Mykoserocin | ||
|[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] Golden Mykoserocin | |[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] 40 Golden Mykoserocin | ||
| None | | None | ||
| AG-Composite Molecular Condenser | | AG-Composite Molecular Condenser | ||
|- | |||
|[[File:C3-FTM.png|32px]] Cogni-Emotive Neurolink Enhancer | |||
|[[File:Nitrogen.png|32px]] 5 Oxygen | |||
|[[File:Fullerite-C72.png|32px]] 40 Celadon Mykoserocin | |||
|[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] 40 Viridian Mykoserocin | |||
| None | |||
| CV-Composite Molecular Condenser | |||
|- | |||
|[[File:C3-FTM.png|32px]] Goal-Orienting Neurolink Enhancer | |||
|[[File:Nitrogen.png|32px]] 5 Hydrogen | |||
|[[File:Fullerite-C72.png|32px]] 10 Vermillion Cytoserocin | |||
|[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] 10 Azure Cytoserocin | |||
| None | |||
| AV-Composite Molecular Condenser | |||
|- | |||
|[[File:C3-FTM.png|32px]] Hypnagogic Neurolink Enhancer | |||
|[[File:Nitrogen.png|32px]] 5 Helium | |||
|[[File:Fullerite-C72.png|32px]] 40 Lime Mykoserocin | |||
|[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] 40 Malachite Mykoserocin | |||
| None | |||
| LM-Composite Molecular Condenser | |||
|- | |||
|[[File:C3-FTM.png|32px]] Sense-Heuristic Neurolink Enhancer | |||
|[[File:Nitrogen.png|32px]] 5 Hydrogen | |||
|[[File:Fullerite-C72.png|32px]] 40 Azure Mykoserocin | |||
|[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] 40 Vermillion Mykoserocin | |||
| None | |||
| AV-Composite Molecular Condenser | |||
|- | |||
|[[File:C3-FTM.png|32px]] Reaction-Orienting Neurolink Stabilizer | |||
|[[File:Nitrogen.png|32px]] 5 Nitrogen | |||
|[[File:Fullerite-C72.png|32px]] 10 Amber Cytoserocin | |||
|[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] 10 Golden Cytoserocin | |||
| None | |||
| AG-Composite Molecular Condenser | |||
|- | |||
|[[File:C3-FTM.png|32px]] Stress-Responding Neurolink Stabilizer | |||
|[[File:Nitrogen.png|32px]] 5 Oxygen | |||
|[[File:Fullerite-C72.png|32px]] 10 Viridian Cytoserocin | |||
|[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] 10 Celadon Cytoserocin | |||
| None | |||
| CV-Composite Molecular Condenser | |||
|- | |||
|[[File:C3-FTM.png|32px]] Ultradian-Cycling Neurolink Stabilizer | |||
|[[File:Nitrogen.png|32px]] 5 Helium | |||
|[[File:Fullerite-C72.png|32px]] 10 Malachite Cytoserocin | |||
|[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] 10 Lime Cytoserocin | |||
| None | |||
| LM-Composite Molecular Condenser | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||