More actions
Vex Clover (talk | contribs) |
Vex Clover (talk | contribs) |
||
| Line 363: | Line 363: | ||
|[[File:Cadmium.png|32px]] Cadmium | |[[File:Cadmium.png|32px]] Cadmium | ||
|[[File:Caesium.png|32px]] Caesium | |[[File:Caesium.png|32px]] Caesium | ||
|- | |||
| Carbon Fiber | |||
|[[File:Helium.png|32px]] Helium | |||
|[[File:Hydrocarbons.png|32px]] Hydrocarbons | |||
|[[File:Evaporite_deposits.png|32px]] Evaporate Deposits | |||
|- | |- | ||
| Carbon Polymers | | Carbon Polymers | ||
| Line 448: | Line 453: | ||
|[[File:Atmospheric_gases.png|32px]] Atmospheric Gases | |[[File:Atmospheric_gases.png|32px]] Atmospheric Gases | ||
|[[File:Evaporite_deposits.png|32px]] Evaporite Deposits | |[[File:Evaporite_deposits.png|32px]] Evaporite Deposits | ||
|- | |||
| Thermosetting Polymer | |||
|[[File:Gallente fuel block.png|32px]] Oxygen | |||
|[[File:Atmospheric_gases.png|32px]] Atmospheric Gases | |||
|[[File:Silicates.png|32px]] Silicates | |||
|- | |- | ||
| Thulium Hafnite | | Thulium Hafnite | ||