More actions
| Line 258: | Line 258: | ||
| Salvage & Normal Loot | | Salvage & Normal Loot | ||
| 10.3M ISK | | 10.3M ISK | ||
| | |- | ||
|rowspan=4 | Apr 2024 | |rowspan=4 | Apr 2024 | ||
| Corelum C-Type 50MN Microwarpdrive | | Corelum C-Type 50MN Microwarpdrive | ||
| 148M ISK | | 148M ISK | ||
| rowspan=4 | From Overseer Battleship | | rowspan=4 | From Overseer Battleship | ||
|- | |||
} | } | ||