More actions
No edit summary |
|||
| Line 163: | Line 163: | ||
| [[Crab Spider Nebula]] || Delve || Null || Malachite || Cytoserocin || 750, 750, 750, 750, 750 || 3750 || No || ? | | [[Crab Spider Nebula]] || Delve || Null || Malachite || Cytoserocin || 750, 750, 750, 750, 750 || 3750 || No || ? | ||
|- | |- | ||
| [[Crimson Nebula]] || Aridia || Low || Malachite || Cytoserocin || 200, 300 || 500 || No || | | [[Crimson Nebula]] || Aridia || Low || Malachite || Cytoserocin || 200, 300 || 500 || No || None | ||
|- | |||
| [[Bandit Nebula]] || The Forge || Low || Amber || Cytoserocin || 200, 300 || 500 || No || None | |||
|- | |- | ||
| [[Hazy Nebula]] || Delve || Null || Malachite || Cytoserocin || 9000 || 9000 || Yes || ? | | [[Hazy Nebula]] || Delve || Null || Malachite || Cytoserocin || 9000 || 9000 || Yes || ? | ||