More actions
m →Cytoserocin: Add data for crystal nebula |
→Cytoserocin: add snowy owl nebula |
||
| Line 98: | Line 98: | ||
| [[Spacious Nebula]] || 500, 500, 1000, 1000 || 3000 || No damage<br/>1000 EM + 1000 thermal || No || No | | [[Spacious Nebula]] || 500, 500, 1000, 1000 || 3000 || No damage<br/>1000 EM + 1000 thermal || No || No | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | Azure /[[File:Icon soothsayer.png|24px|link=|]]Sooth Sayer || rowspan="2" | [[File:Icon corporation.png|24px|link=]]Wicked Creek || [[Crystal Nebula]] || 50, 200, 250, 250, 250 || 1000 || ? || No || No | ||
|- | |||
| [[Snowy Owl Nebula]] || 1000 || 1000 || ? || No || No | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | [[File:Icon corporation.png|24px|link=]]Wicked Creek (760-9C constellation) || [[Arctic Fox Nebula]] || 9000 || 9000 || 700 EM<br/>700 thermal || Yes || No | | rowspan="3" | [[File:Icon corporation.png|24px|link=]]Wicked Creek (760-9C constellation) || [[Arctic Fox Nebula]] || 9000 || 9000 || 700 EM<br/>700 thermal || Yes || No | ||