More actions
m There are neut BS in last pocket. |
No edit summary |
||
| Line 170: | Line 170: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Dark Blood | | Dark Blood Faction Module | ||
| | |||
| Crimson Lord | |||
| | |||
|- | |||
|Dark Blood Faction Module | |||
| | | | ||
|Crimson Sentinel | |Crimson Sentinel | ||
|Fairly rare | |Fairly rare | ||
|} | |- | ||
| Dark Blood Faction Module | |||
| | |||
| Crimson Hand Container | |||
| | |||
|-} | |||
{{DED Complexes|Blood}} | {{DED Complexes|Blood}} | ||
[[Category:DED Complexes]] | [[Category:DED Complexes]] | ||