More actions
Vex Clover (talk | contribs) |
Vex Clover (talk | contribs) |
||
| Line 259: | Line 259: | ||
|[[File:Fullerite-C72.png|32px]] Fullerite-C72 | |[[File:Fullerite-C72.png|32px]] Fullerite-C72 | ||
|[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] Fullerite-C50 | |[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] Fullerite-C50 | ||
|[[File:Mineral tritanium.png|32px]] 10k Tritanium + Isotropic Deposition Guide | |||
|- | |||
|[[File:C3-FTM.png|32px]] Isotropic Neofullerene Alpha-3 | |||
|[[File:Helium.png|32px]] Helium | |||
|[[File:Fullerite-C84-28.png|32px]] Fullerite-C84 | |||
|[[File:Fullerite-C50-60.png|32px]] Fullerite-C60 | |||
|[[File:Mineral tritanium.png|32px]] 10k Tritanium + Isotropic Deposition Guide | |[[File:Mineral tritanium.png|32px]] 10k Tritanium + Isotropic Deposition Guide | ||
|- | |- | ||