More actions
→Loot: added May 2022 log |
→Loot: added May 2022 entry |
||
| Line 504: | Line 504: | ||
| Coreli A-Type 5MN Microwarpdrive | | Coreli A-Type 5MN Microwarpdrive | ||
| 34.0M ISK | | 34.0M ISK | ||
| From Serpentis Supply Stronghold | |||
|- | |||
| May 2022 | |||
| Coreli A-Type Multispectrum Coating | |||
| 128.3M ISK | |||
| From Serpentis Supply Stronghold | | From Serpentis Supply Stronghold | ||
|- | |- | ||