More actions
Removed reference to mumble in the For Students section. |
Nessie Black (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 77: | Line 77: | ||
| valign="top" style="padding-right:10px;" | [[Image:Maeden Anthar portrait.jpg|96px|center|link=]] | | valign="top" style="padding-right:10px;" | [[Image:Maeden Anthar portrait.jpg|96px|center|link=]] | ||
| valign="top" |<big>'''Maeden Anthar'''</big> - <small>[https://forum.eveuniversity.org/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=95493 Send a forum PM]</small> | | valign="top" |<big>'''Maeden Anthar'''</big> - <small>[https://forum.eveuniversity.org/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=95493 Send a forum PM]</small> | ||
|- | |||
! width="50" | | |||
| valign="top" style="padding-right:10px;" | [[Image:Mia O'Spark portrait.jpg|96px|center|link=]] | |||
| valign="top" |<big>'''Mia O'Spark'''</big> - <small>[https://forum.eveuniversity.org/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=107849 Send a forum PM]</small> | |||
|- | |- | ||