More actions
Lord Finnbar (talk | contribs) m →Rules and Expectations: fixed typo |
Tsuro Tsero (talk | contribs) New FC team hires under Tsuro |
||
| Line 53: | Line 53: | ||
{| style="margin-left: 4em;" | {| style="margin-left: 4em;" | ||
|- | |- | ||
| [[File: | | [[File:Tagara Draconus.jpeg|96x96px]] | ||
| style="vertical-align: top; padding-left: 1em;" | <span style="font-size: larger;">''' | | style="vertical-align: top; padding-left: 1em;" | <span style="font-size: larger;">'''Tagara Draconus'''</span> | ||
|- | |- | ||
| [[File: | | [[File:Hung Lao.jpg|96x96px]] | ||
| style="vertical-align: top; padding-left: 1em;" | <span style="font-size: larger;">''' | | style="vertical-align: top; padding-left: 1em;" | <span style="font-size: larger;">'''Hung Lao'''</span> | ||
|- | |||
| [[File:Nys Cron.png|96x96px]] | |||
|<span style="font-size: larger;">'''Nys Cron'''</span> | |||
|- | |||
|[[File:Kotonoha Kanade.jpg|96x96px]] | |||
|<span style="font-size: larger;">'''Kotonoha Kanade'''</span> | |||
|} | |} | ||