More actions
Chris Halsky (talk | contribs) No edit summary |
added missing thrasher and catalyst |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| Explo Cloak Heron | | Explo Cloak Heron | ||
|- | |||
| Ore Venture T1 | |||
|- | |||
| PvP Thrasher | |||
|- | |||
| PvP Catalyst | |||
|- | |- | ||
| PvE Algos | | PvE Algos | ||
|- | |- | ||
| Abyssal Kestrel T0 | | Abyssal Kestrel T0 | ||