More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 510: | Line 510: | ||
| [[File:Logo faction caldari state clean.png|32px]] | | [[File:Logo faction caldari state clean.png|32px]] | ||
| [[Caracal]] | | [[Caracal]] | ||
| Cruiser | |||
| Light, Heavy Assault, Heavy | |||
| 10% (per level Caldari Cruiser) | |||
|- | |||
| [[File:Logo faction caldari state clean.png|32px]] | |||
| [[Osprey Navy Issue]] | |||
| Cruiser | | Cruiser | ||
| Light, Heavy Assault, Heavy | | Light, Heavy Assault, Heavy | ||
| 10% (per level Caldari Cruiser) | | 10% (per level Caldari Cruiser) | ||
|} | |} | ||
== Explosion Velocity == | == Explosion Velocity == | ||