More actions
Tag: Undo |
|||
| Line 11: | Line 11: | ||
!colspan="1.00" | Faction | !colspan="1.00" | Faction | ||
!colspan="1.00" | Location | !colspan="1.00" | Location | ||
|- | |||
|[[Hakkuna Baille]] | |||
|6.00 | |||
|ORE | |||
|4C-B7X | |||
|- | |||
|[[Mabvrion Atlete]] | |||
|none | |||
|Gallente Federation | |||
|6RCQ-V | |||
|- | |||
|[[Binnie Nigolier]] | |||
|none | |||
|Gallente Federation | |||
|PPG-XC | |||
|- | |||
|[[Grisier Challier]] | |||
|none | |||
|Gallente Federation | |||
|XG-D1L | |||
|- | |||
|[[Goligere]] | |||
|6.00 | |||
|Gallente Federation | |||
|PPG-XC | |||
|- | |||
|[[Marvernois Ruemin]] | |||
|6.00 | |||
|Gallente Federation | |||
|PPG-XC | |||
|- | |||
|[[Orain Purcour]] | |||
|6.00 | |||
|Gallente Federation | |||
|PPG-XC | |||
|- | |||
|[[Dars Amene]] | |||
|6.00 | |||
|Gallente Federation | |||
|PPG-XC | |||
|- | |||
|[[Valedt Midalle]] | |||
|6.00 | |||
|Gallente Federation | |||
|PPG-XC | |||
|- | |- | ||