More actions
m Simple typo fix |
Iam Nota Bot (talk | contribs) |
||
| Line 352: | Line 352: | ||
! Total SP | ! Total SP | ||
! Source | ! Source | ||
|- | |||
| style="text-align: left;" | Basic 'Radiance' Cerebral Accelerator | |||
| +4 | |||
| data-sort-value="24" rowspan=4 | 24 hours | |||
| 8,640 | |||
| rowspan=5 style="text-align: left;" | [[Crimson Harvest]] | |||
|- | |||
| style="text-align: left;" | Potent 'Radiance' Cerebral Accelerator | |||
| +8 | |||
| 17,280 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" | Blood Raider Cerebral Accelerator | | style="text-align: left;" | Blood Raider Cerebral Accelerator | ||
| +10 | | +10 | ||
| 21,600 | | 21,600 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" | Advanced Blood Raider Cerebral Accelerator | | style="text-align: left;" | Advanced Blood Raider Cerebral Accelerator | ||
| +12 | | +12 | ||
| 25,920 | | 25,920 | ||
|- | |||
| style="text-align: left;" | Extended 'Radiance' Cerebral Accelerator | |||
| +6 | |||
| data-sort-value="72" | 3 days | |||
| 38,880 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" | Copper Ouroboros Accelerator | | style="text-align: left;" | Copper Ouroboros Accelerator | ||
| Line 370: | Line 383: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" | Silver Ouroboros Accelerator | | style="text-align: left;" | Silver Ouroboros Accelerator | ||
| data-sort-value="72" | | | data-sort-value="72" | 3 days | ||
| 64,800 | | 64,800 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" | Gold Ouroboros Accelerator | | style="text-align: left;" | Gold Ouroboros Accelerator | ||
| data-sort-value="120" | | | data-sort-value="120" | 5 days | ||
| 108,000 | | 108,000 | ||
|- | |- | ||