More actions
| Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| [[Tristan]]||40||20||10% - 50%||10% - 50%|||||||||||| | | [[Tristan]]||40||20||10% - 50%||10% - 50%|||||||||||| | ||
|- | |||
| [[Ishkur]]||30 - 50||25||||||50%|||||||||| | |||
|- | |- | ||
| [[Brutix]]||50||50|||||||||||||||| | | [[Brutix]]||50||50|||||||||||||||| | ||