More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 986: | Line 986: | ||
| [[Dominix Navy Issue]] | | [[Dominix Navy Issue]] | ||
| Battleship | | Battleship | ||
| All Drones | |||
| 10% (per level Gallente Battleship) | |||
|- | |||
| [[File:Logo faction gallente federation clean.png|32px]] | |||
| [[Sin]] | |||
| Black Ops Battleship | |||
| All Drones | | All Drones | ||
| 10% (per level Gallente Battleship) | | 10% (per level Gallente Battleship) | ||