More actions
| Line 107: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
| [[Condor]] || Frigates || T1 || Caldari || || 1 | | [[Condor]] || Frigates || T1 || Caldari || || 1 | ||
|- | |||
| [[Confessor]] || Strategic Destroyers || T3 || Amarr || || | |||
|- | |- | ||
| [[Corax]] || Destroyers || T1 || Caldari || || 2 | | [[Corax]] || Destroyers || T1 || Caldari || || 2 | ||