More actions
| Line 173: | Line 173: | ||
|- | |- | ||
| [[Gila]] || Faction Cruisers || T1 || Faction || Droneboat || 1 | | [[Gila]] || Faction Cruisers || T1 || Faction || Droneboat || 1 | ||
|- | |||
| [[Gnosis]] || Special Edition Battlecruiser || T1 || Special Edition || || 5 | |||
|- | |- | ||
| [[Gold Magnate]] || Faction Frigates || T1 || Faction || || 2 | | [[Gold Magnate]] || Faction Frigates || T1 || Faction || || 2 | ||