More actions
| Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
| [[Cerberus]] || Heavy Assault Cruisers || T2 || Caldari || || 4 | | [[Cerberus]] || Heavy Assault Cruisers || T2 || Caldari || || 4 | ||
|- | |||
| [[Chameleon]] || Force Recon || T2 || Gallente || || 1 | |||
|- | |- | ||
| [[Cheetah]] || Covert Ops || T2 || Minmatar || || 1 | | [[Cheetah]] || Covert Ops || T2 || Minmatar || || 1 | ||