More actions
m Added Missing Trig ships |
m added missing edencom ships |
||
| Line 586: | Line 586: | ||
|- | |- | ||
| [[Skiff]] || Exhumer || T2 || ORE || Miner (tanky) || 0 | | [[Skiff]] || Exhumer || T2 || ORE || Miner (tanky) || 0 | ||
|- | |||
| [[Skybreaker]] || Frigate || T1 || Edencom || || | |||
|- | |- | ||
| [[Slasher]] || Frigate || T1 || Minmatar || Tackle || 1 | | [[Slasher]] || Frigate || T1 || Minmatar || Tackle || 1 | ||
| Line 598: | Line 600: | ||
|- | |- | ||
| [[Stork]] || Command Destroyer || T2 || Caldari || || | | [[Stork]] || Command Destroyer || T2 || Caldari || || | ||
|- | |||
| [[Stormbringer]] || Cruiser || T1 || Edencom || || | |||
|- | |- | ||
| [[Stratios]] || Cruiser || T1 || Gallente || Exploration?, Cloak || 2 | | [[Stratios]] || Cruiser || T1 || Gallente || Exploration?, Cloak || 2 | ||
| Line 632: | Line 636: | ||
|- | |- | ||
| [[Thorax]] || Cruiser || T1 || Gallente || DPS (Higher) || 2 | | [[Thorax]] || Cruiser || T1 || Gallente || DPS (Higher) || 2 | ||
|- | |||
| [[Thunderchild]] || Battleship || T1 || Edencom || || | |||
|- | |- | ||
| [[Tiamat]] || Cruiser || T2 || Triglavian || || | | [[Tiamat]] || Cruiser || T2 || Triglavian || || | ||