More actions
Add Geri and Bestla. |
Salartarium (talk | contribs) m add civilian shuttles |
||
| Line 132: | Line 132: | ||
|- | |- | ||
| [[Chremoas]] || Covert Ops || T1 || Minmatar || || | | [[Chremoas]] || Covert Ops || T1 || Minmatar || || | ||
|- | |||
| [[Civilian Amarr Shuttle]] || Shuttle || T1 || Amarr || || | |||
|- | |||
| [[Civilian Caldari Shuttle]] || Shuttle || T1 || Caldari || || | |||
|- | |||
| [[Civilian Gallente Shuttle]] || Shuttle || T1 || Gallente || || | |||
|- | |||
| [[Civilian Minmatar Shuttle]] || Shuttle || T1 || Minmatar || || | |||
|- | |- | ||
| [[Claw]] || Interceptor || T2 || Minmatar || Tackle || 2 | | [[Claw]] || Interceptor || T2 || Minmatar || Tackle || 2 | ||